Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy kompleksowa obsługę.

Kontakt

Z dniem 1 października 2018r zmieniliśmy adres wynajmowanych sal.

ZAPRASZAMY na ul. Racławicką 15-19 wejście 105, I p.

www.wynajemsalwroclaw.pl

  

Uwaga: Od 1.10.2018 Wrocławski Kompleks Szkoleniowy nie oferuje noclegów przy ul. Sztabowej 100 • Obiekt:

        
         recepcja@sztabowa.pl

 • Biuro: 

           tel.: +48 602 289 502 
           k.dulas@sztabowa.pl


Adres:  53-310 Wrocław ul. Sztabowa 100, budynek B

 • Dane spółki:

Wrocławski Kompleks Szkoleniowy Dulas, Kotowski Spółka Jawna
ul. Sztabowa 100    53-310 Wrocław

NIP: 899 274 51 20    REGON: 022182930    KRS: 0000469264

Numer konta: Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SA

                                31 1020 5226 0000 6502 0560 6845

                           Kod BIC (Swift) banku: BPKOPLPW
REGULAMIN

Witamy Państwa serdecznie w naszym obiekcie i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

 1. Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

 3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zaliczki w wysokości opłaty co najmniej  za pierwszą noc.

 4. Zaliczka jest zwracana w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

 5. Zaliczka przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.

 6. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00.

 7. Prosimy o zamykanie wejścia do obiektu na klucz.

 8. Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego obiektu (w szczególności w pokojach). Za palenie papierosów na terenie obiektu grozi kara 400zł.

 9. Przed wyjściem z pokoju prosimy o , wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.

 10. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach.

 11. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 50 złotych.

 12. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.

 13. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

 14. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.

 15. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie pracownika recepcji obiektu.

 16. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

 17. Rezerwacja pokoju lub sali szkoleniowej jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

 18. Obiekt zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia umowy najmu sali lub pokoju hotelowego na 7 dni przed planowanym wynajmem bez podania przyczyny

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym obiekcie. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia

Wrocławski Kompleks Szkoleniowy

Formularz kontaktowy